עיצוב פנים- הדרך להשאיר חותם

עיצוב פנים

לאחר תהליך של בניה או שיפוץ של בית, וגם ללא תהליכי בינוי מורכבים ופשוט עם רצון לחדש, רבים בוחרים בשירותי עיצוב פנים במטרה לתת לבית מראה חדיש ונוגע יותר.

בניגוד לאדריכלות שמתייחסת יותר אל שלד הבית, עיצוב פנים מאפשר באמצעות נגיעות עיצוביות, אביזרים, שינויי צבע וטקסטורה, תאורה ומשחקי הצללה ואלמנטים נוספים.

אנשים רבים יודעים מה הם הדברים שהם אוהבים ויש להם מושג מסוים לגבי אופי הבית שהיו רוצים לגור בו, אלא שהם נופלים במבחן העיצוב ברכישה של ריהוט ופרטי אבזור שאינם משתלבים זה בזה, ובאמצעות ניצול לא נכון של חללים. שירותי עיצוב פנים מקצועיים כוללים את הידע והעין המקצועית שיחד מצליחים לשלב בין האלמנטים הרבים ליצירת בית החלומות.

מראה כפרי, מראה מודרני, מראה אוריינטלי ומראה תעשייתי- אלו רק חלק מסגנונות העיצוב המוכרים כיום, כאשר מעצב פנים מוכשר יתחיל את תהליך העיצוב בהקשבה עמוקה והתבוננות, תוך היכרות עם צרכי והעדפות הלקוח. בעיצוב פנים לא מדברים במושגים של יפה או לא יפה, אלא בעיקר במושגים של התאמה, שילובים, אמירה אישית וייחודיות. תאונות עיצוב לא נובעות מבחירה בריצוף הלא נכון או בקרמיקה לא יפה, כי אם בחוסר מחשבה על השילוב בין השניים לצד אלמנטים אחרים ונוספים.

כיצד בוחרים מעצב פנים?

לפני הכל מעצב פנים הוא אומן, ובבחירה של אומן כדאי להכיר ולהתרשם מעבודותיו הקודמות. רשת האינטרנט מאפשרת כיום כניסה אל תיק העבודות של כל מעצב ומעצבת פנים וצפייה באופן איכותי ומרשים בתיק העבודות שלהם.

לאחר קבלת הרושם הראשוני, חשוב לנהל שיחה עם המעצב/ת, במטרה להבין את כיוון החשיבה והיצירתיות, כמו גם לייצר קשר אישי ולבחון כימיה ותקשורת, שחשובים כל כך לתהליך העיצוב.

מעצב פנים אינו מנהל את הפרויקט באופן עצמאי, כי אם הולך יד ביד עם זה ששכר את שירותיו, במטרה להתאים את העיצוב לצרכיו ולטעמו. מעצב הפנים יציג בפניכם רעיונות והדמיות לאפשרויות העיצוב השונות, יתלווה אליכם לחנויות הריהוט, התאורה והאבזור לבית ויגיע יחד אתכם אל הקונספט העיצובי המושלם. במקרה של בית הנמצא בתהליך של בניה או שיפוץ, מעצב הפנים יוכל לייעץ ולהשפיע על חלוקת המחיצות בבית, קביעת החלונות וניצול תאורה טבעית, הדלתות הפנימיות, הריצוף, הכלים הסניטריים ואלמנטים נוספים הדורשים עבודת בינוי.

היתרון הגדול בעבודה עם מעצב פנים הוא העובדה כי כל בית, משרד וחלל זוכים למגע אישי ומראה אינדיווידואלי.

חברת רז פרויקטים מלווה פרויקטים בתחום הבינוי מן היסוד, לרבות מתן שירותי עיצוב פנים מקצועיים, הניתנים על ידי צוות מעצבים מנוסים ומוכשרים מן הטובים בתחומם. ברז פרויקטים מאמינים במתן כלל השירותים לבית תחת קורת גג מקצועית ושירותית אחת ומספקים לכלל לקוחות החברה אנשי מקצוע ממגוון תחומים, החל משירותי קבלנות ופיקוח, קבלני שלד וגמר ושירותי עיצוב פנים.

לקבלת ייעוץ חינם

לחזרתו של נציג רז פרוייקטים מלאו שם וטלפון ואנו נחזור אליכם עוד היום

יש לכם שאלה ?

קצת על רז פרוייקטים

חברת רז פרויקטים היא מחברות הפיקוח המובילות בארץ, המספקת שירותי פיקוח בניה וניהול
צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חינם
יצירת קשר